Ruda Śląska, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik montażu konstrukcji stalowej

Malmo / Szwecja

Firma Yabimo jest dostawcą komponentów i konstrukcji stalowych oraz przedsiębiorstwem budownictwa przemysłowego jak również agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod numerem 7999. Na potrzeby swoich projektów firma poszukuje:

Budowa: Montaż konstrukcji stalowej w Malmo w Szwecji

Zakres obowiązków:
Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi;
Zapoznanie się z dokumentacją obiektu, zakres: konstrukcja stalowa - wniesienie uwag;
Sporządzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, obejmującego specyfikę realizowanego obiektu budowlanego i warunków prowadzenia robót;
Prowadzenie dokumentacji budowy / min. dziennika budowy, księgi obmiarów, harmonogramu rzeczowego, codziennych meldunków o stanie zatrudnienia i zastosowanym sprzęcie, sporządzenie opisu technologii montażu konstrukcji
Przeszkolenie z zakresu BHP pracowników biorących udział w pracach rozładunkowych konstrukcji i montażu hali;
Sprawdzenie wymaganych uprawnień pracowników do wykonywania określonego rodzaju prac oraz obsługi maszyn i urządzeń;
Sprawdzenie aktualności i dopuszczalności pracowników do wykonywania określonej pracy
Dopilnowanie i dopuszczenie do prac pracowników w wymaganych środkach ochrony osobistej / min. odzież ochronna, kaski, kamizelki ostrzegawcze, itp.;
Bieżąca realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy;
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanego obiektu według obowiązujących procedur i zaleceń
Zgłoszenie obiektu do odbioru wpisem do dziennika budowy oraz uczestniczenie w czynnościach odbiorowych i zapewnienie usunięcia stwierdzonych wad;
Przekazanie Klientowi Yabimo oświadczenia o:
a. Zgodności wykonania konstrukcji z projektem,
b. Doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy;
c. Dostarczeniu protokołów badań i sprawdzeń konstrukcji;
d. Dostarczenie kopii rysunków roboczych z opisami w przypadku naniesionych zmian projektowych;

Wymagania:
znajomość języka angielskiego,
min. 2-3 lata doświadczenia w kierowaniu pracami montażowymi konstrukcji stalowych,
uprawnienia (ograniczone lub pełne) do kierowania robotami budowlanymi są mile widziane,
uprawnienia VT odbioru jakości spoin są mile widziane,

WYMAGANE DOKUMENTY:
- życiorys wysłany na adres:
praca@yabimo.com

Zgłaszając kandydaturę należy podać w temacie e-mail: Kierownik Montażu Szwecja

Prosimy również o rejestrację na stronie work.yabimo.com:
work.yabimo.comjob/190/3123/

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Yabimo Sp. Z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Konarskiego 9 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.))

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  11:22

Identyfikator: 600018

Wyświetleń: 1956